IT

Jak pracovat s texty v Google Disk & Dokumenty efektivně a proč to vůbec dělat

Práce s Google Docs - PublicCoronakrize zintenzivnila potřebu "práce na dálku". Jednou z možností je společná tvorba a sdílení dokumentů přes službu Google Disk. Zde se na pár slidech dozvíte: Má smysl změnit svojí mysl a začít používat dokumenty v “cloudu”? Jak pracovat s texty v Google Disku? A pár pokročilých tipů...

Continue reading "Jak pracovat s texty v Google Disk & Dokumenty efektivně a proč to vůbec dělat" »


New opportunities for ERPs and Integration Platforms as a Service (iPaaS) on SAP Integrations at 1/10 Price and Time Example

Moving everything online and cloud Integration Platforms as a Service (IPaaS) like IFFT or Zappier or Integromat or Dativery  opens completely new opportunities (not only) ERP world. Let us show it on the example of SAP.

Continue reading "New opportunities for ERPs and Integration Platforms as a Service (iPaaS) on SAP Integrations at 1/10 Price and Time Example" »


Jak uřídit firmu přes Google Disk

CompanyInDrive-Intranet - Header-smallNa Google Disk / Drive můžete mít uloženy dokumenty celé vaší firmy, ať už to jsou texty, tabulky, prezentace schémata a další, řídit přístup k nim jak členům vašeho týmu tak zákazníkům i dodavatelům a přistupovat k nim odkukkoliv. Je "jen" třeba si zvyknout na jiný koncept práce s informacemi. Zde naleznete kompletního průvodce.

Continue reading "Jak uřídit firmu přes Google Disk" »


Deklarace agilního rodiče

Scrum-amos-logoUvádí vás název a text Deklarace konzervativního rodiče v ne zcela libý stav?

Pojďte mi pomoci vymyslet smysluplnou odpověď.

Ne ve smyslu "Já mám pravdu a ty né", ale spíš si vyjasnit, jak provozovat systém, kde odlišné koncepty vzdělávání vedle sebe mohou dále koexistovat a stále tomu stát může efektivně poskytovat zázemí.

Continue reading "Deklarace agilního rodiče" »


"Agile" Marketing with Digital Posters - "Czech Beer in Poland" Example

CheckCzechBeerDSIBDAECP43F_transparent-highres"Agile" is a hot buzzword these days. But there are some real messages behind it.

What's its impact in marketing? And how does it relate to new technologies like digital posters?

Let us show it on a cause of "Czech beer in Poland".

Continue reading ""Agile" Marketing with Digital Posters - "Czech Beer in Poland" Example" »